Menu Zamknij

ZAPISY
CROSS KAMPINOS 2024

Bezpośrednie linki do zapisów na poszczególne dystanse:

LISTY STARTOWE znajdziesz tu:

Chcesz wiedzieć więcej?

  • Szczegółowy opis tras znajdziesz w sekcji TRASY.
  • Pełne informacje odnośnie zasad zgłoszeń, rejestracji i opłat startowych znajdziesz w REGULAMINIE.

Najważniejsze informacje dot. zapisów

ZASADY ZGŁOSZENIA

  • Zgłoszenia odbywają się na podstawie dokonania rejestracji przy pomocy formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie https://b4sportonline.pl/cross_kampinos oraz dokonania opłaty za wybraną przez siebie trasę – poprzez natychmiastową płatność automatyczną Autopay lub na rachunek bankowy organizatora. 
  • Na liście startowej znajdują się tylko Uczestnicy, którzy dokonali pełnej opłaty startowej w wyznaczonym terminie.
  • Uczestnik ma 10 dni na dokonanie opłaty  (od dnia dokonania zgłoszenia poprzez formularz online). W przypadku rejestracji na bieg na mniej niż 50 dni przed datą imprezy, czas na dokonanie opłaty wynosi 24 godziny.
  • W przypadku nieuiszczenia opłaty startowej w tym terminie zgłoszenie Uczestnika na Bieg jest usuwane w systemu zapisów. Uczestnik ma możliwość ponownego zapisania się i wniesienia opłaty pod warunkiem dostępności miejsc na liście startowej.
  • W przypadku chęci uzyskania faktury za udział w Biegu (zgodnie z ustaloną wysokością opłat w par. 6 pkt. 3 Regulaminu) należy zgłosić ten fakt do organizatora mailowo na adres kontakt@crosskampinos.pl.

Termin zgłoszeń mija 06.05.2024 r. lub w momencie osiągnięcia limitu uczestników. W przypadku wolnych miejsc na listach startowych organizator może podjąć decyzję o wydłużeniu czasu trwania zapisów online lub możliwości rejestracji w Biurze Zawodów w dniu Biegu. 

Pełne informacje dot. zgłoszeń znajdziesz w regulaminie: https://crosskampinos.pl/regulamin/#6_ZGLOSZENIA_I_OPLATY_STARTOWE

OPŁATA STARTOWA

Ustalona zostaje następująca wysokość opłat dla poszczególnych tras – opłata jest uzależniona od dnia jej wniesienie:

 
Oplaty startowe Cross Kampinos 2024 1

Numer konta organizatora:

FUNDACJA W PODSKOKACH
Bank: SANTANDER BANK POLSKA S.A.
Nr konta:  54 1090 1056 0000 0001 5262 9834

 
los cross kampinos